Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER

6. Zawody, zawody i po zawodach, finał Latających Psów

Miniony weekend spędziliśmy w otoczeniu niezwykłych ludzi i niezwykłych psów czyli na Latających Psach w Warszawie. Na warszawskim Wilanowie było bardzo gorąco, choć pierwszy raz tam właśnie gościły zawody w stolicy. Miejscówka się sprawdziła, dla nas była bardzo szczęśliwa.

Pojechaliśmy na spokojnie, bez oczekiwań, presji, chcieliśmy dobrze się bawić, wystartować i zrobić swoje. Towarzyszył mi Wiking oraz syn, dzielny pomocnik, który miejmy nadzieję nasiąknie atmosferą zawodów.

Był to pierwszy mój start kiedy to trzymałam nerwy na wodzy i po prostu genialnie bawiłam się ze swoim psem, zamiast stresować występem. Zaskutkowało to niespodziewanym wynikiem - 4 miejsce, o włos od podium w freestyle level 1. W tej kategorii startowały 24 teamy, naprawdę zgrane! Cieszy mnie nasz prywatny sukces zwłaszcza, że znamy się z Wikingiem od niedawna (będzie jakieś niespełna dwa lata), a do tego w tym czasie byłam w ciąży i urodziłam wspaniałą córeczkę. Nie wspomnę już o narwistej naturze Pana Psa :), ale ogarnęliśmy się i dostaliśmy skrzydeł. Dziękuję Kamila Burek za Wikinga i wsparcie, Kaja Kamińska za przygarnięcie naszej ferajny pod swój dach i całej ekipie Latających Psów za możliwość brania udziału w tej fantastycznej imprezie. Dziękuję również wszystkim fotografom za wspaniałe zdjęcia.


Otarliśmy się o podium, ale absolutnie nie czujemy niedosytu czy goryczy. Wręcz przeciwnie – jest kopniak do dalszej pracy i mobilizacji. Przyszły sezon będzie sprawdzianem dla nas, wiemy na czym się skupić na treningach i mam nadzieję, że pokażemy się na wszystkich czterech zawodach organizowanych w ramach Latających Psów.
Kontakt

    601 679 848
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Brodnica, woj. Kuj.-Pom.

Hodowla ZKwP i FCI

Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER