Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER

Pożegnanie przyjaciela i podsumowanie sezonu DOGFRISBEE

POŻEGNANIE PRZYJACIELA I PODSUMOWANIE SEZONU ZAWODÓW DOGFRISBEE 2023

W te wakacje nieoczekiwanie pożegnaliśmy naszego najukochańszego przyjaciela Billa. Bronco Bill Drapichrust był wyjątkowym psem pod każdym względem - łatwy w życiu, zawsze gotowy do zabawy i pracy, sprawdzony reproduktor oraz doskonały psi sportowiec.

Bill przeżył z nami 15 wspaniałych i szczęśliwych lat, jednakże jego strata bardzo nas dotknęła. Obecnie jego namiastkę mamy w każdej z naszych suczek hodowlanych i tym staramy się pocieszać. Żegnaj PRZYJACIELU 

Bill z Todrykowa

Bill z Todrykowa

Bill z Todrykowa

Bill z Todrykowa

Bill z Todrykowa

Bill z Todrykowa

Bill z Todrykowa

Bill z Todrykowa

 

W tym roku mieliśmy dość intensywny sezon zawodów dogfrisbee, który rozpoczął się już w kwietniu i jeszcze nie skończył.

Nasz pies startujący w zawodach dogfrisbee w kategorii freestyle - Wiking jest po ciężkiej operacji i jego kondycja fizyczna nie wróciła jeszcze do stanu normalnego. Niemniej jednak wznowiliśmy treningi z powodzeniem i widząc ile radości ma ten pies z zabawy we frisbee, zgłosiłam go na zawody.

Nasze tegoroczne starty w zawodach dogfrisbee skupiły się na konkurencjach dystansowych, za to z bardzo dużą ilością naszych psów. Na każdych zawodach przynajmniej dwóch członków stada z Todrykowa startowało w jednej lub dwóch konkurencjach.

W sierpniu wystartowaliśmy też w kategorii freestyle, więc na powrót mieliśmy ogromny fun z tego sportu.

Kwiecień zawody Dog Games Spring 2023 wraz z dwoma kotletami - Lisą oraz Wikingiem. Dwa dni zmagań z trudną pogodą, zimnem i błotem. Dodatkowo intensywnie pomagałam w sędziowaniu różnych konkurencji, co było bardzo cennym doświadczeniem.

img 0442

img 0442

img 0442

img 0442

Maj zawody Latających Psów w Poznaniu, gdzie moje dwie suczki Luna jack russell terrier oraz Lisa australian cattle dog dobrze sobie poradziły na polu startowym.

Czerwiec zawody Winter is Coming Vol.7 w Prątnicy wraz z jack russell terrierem - Luną, która świetnie sobie poradziła i pięknie łapała dyski, Lisa oraz Wiking cattle dogi. 

img 0029

img 0029

img 0029

img 0029

img 0029

img 0029

Lipiec zawody Latających Psów w Gdyni, na które wybraliśmy się z całą rodziną odwiedzając przy okazji hodowlę psów Australijski Pies do Bydła - Dingo Dust, skąd pochodzi nasza Lisa. Wspaniałe zawody, na których Wiking wrócił na pole freestylowe w świetnym stylu zajmując miejsce 15 na 27 psów. Jest to świetny dla nas wynik, szczególnie z racji wieku oraz kondycji psa, a także bardzo wysokiego poziomu zawodników biorących udział.

Lisa startowała już w dwóch kategoriach, a nasz jack russell terrier Figa całkowicie wymiotła na polu startowym zajmując 20 miejsce na 82 psy (w większości bardzo duże psy).

mini dsc 5771
mini dsc 5773
mini dsc 5785
mini dsc 5803
mini dsc 5805
mini dsc 5820
mini dsc 9647
mini dsc 9659
mini dsc 9675
mini dsc 9699
mini dsc 9708
mini dsc 9724
mini dsc 9734
mini dsc 9805

Sierpień i jego końcówka zaprowadziła nas na zawody Latające Psy Warszawa odbywające się pierwszy raz  w nietypowym miejscu - Warszawskim Klubie Polo. Starty z aż 3 naszymi psami dały nam w kość. Nasz wspaniały jack russell terrier Figa startowała w dwóch kategoriach : freestyle oraz Throw and go Lev2 i jestem z niej niesamowicie dumna. Praca i zabawa z tym psem to wielka frajda, zawsze daje z siebie wszystko. Lisa stratowała w dwóch kategoriach: TNGlev 2 oraz BOOM i był to nasz najlepszy dotychczasowy start na zawodach. Lisia złapała 5 rzutów i oddawała pięknie dyski, a ja dość ok rzucałam.

 wpc 1

 wpc 1

 wpc 1

 wpc 1

 wpc 1

 wpc 1

 

Czekają nas jeszcze zawody Dog Games w Bydgoszczy, które będą dla nas zakończeniem sezonu.

Wszystkie 3 mioty urodzone w 2023 roku znalazły wspaniałe i kochające domy. Dziękujemy właścicielom za nadsyłanie filmików oraz zdjęć na bieżąco, jesteśmy bardzo wdzięczni za nie.

 Wszystkie osoby zainteresowane szczeniętami jack russell terrier z naszej hodowli informujemy, że najbliższe mioty planujemy wiosną 2024.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, suczki hodowlane, które mamy zamiar pokryć to Greta, Figa i Luna.

 DSC8583

gretaZTodrykowa22

figa29

Kontakt

    601 679 848
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Brodnica, woj. Kuj.-Pom.

Hodowla ZKwP i FCI

Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER