Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER

Mioty T i P znalazły fantastyczne domy

W tym roku mieliśmy dużo szczęścia, gdyż oba nasze mioty po suczkach : Greta i Luna znalazły fantastyczne domy, a ich właściciele już się nimi cieszą.

collage mioty tip

Miot 6 szczeniąt po rodzicach Luna Z Todrykowa oraz Loco Z Todrykowa - Paccosh, Prezes, Pastor, Piegus, Perła oraz Prada są w nowych domach i dokazują na całego. Maluchy bardzo dobrze poradziły sobie z adaptacją i odnalazły w nowych rodzinach. Cieszy nas niezmiernie, że nasze pociechy są dobrze przygotowane na zmianę domu i odnajdują się bez problemów w nowym otoczeniu.
Miot Grety oraz Gucia to czwórka odważnych samców, którzy zapowiadają się na bardzo przyjazne psiaki. Są już w nowych domach i skradli serca swoich opiekunów. Tede, tamir, Tadzik i Tytan szybko zaadoptowali się do nowych warunków. 

W tym roku nasza wyjątkowa suczka Figa kończy 7 lat i spodziewamy się po niej ostatniego miał tu jack russell terrier gładkowłosych.
Miot suczki jest już potwierdzony więc wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu. 
Jednocześnie zachęcam do zapoznania się z charakterystyka rasy, ponieważ psy te mimo miłej i przyjaznej aparycji stanowią duże wyzwanie wychowawcze.

zapowiedzFiga2023

 

 

Kontakt

    601 679 848
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Brodnica, woj. Kuj.-Pom.

Hodowla ZKwP i FCI

Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER