Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER

Klasyfikacja na Mistrzostwa Świata Dogfrisbee w Poznaniu 16-18 wrzesień 2022

Jack Russell Terrier - Hodowla z Todrykowa

Serdecznie zapraszamy do kibicowania oraz odwiedzin Cytadeli w Poznaniu w dniach 16-18 wrzesień. Odbędą się tam unikalne zawody Mistrzostw Świata w Dogfrisbee w formule USDDN. Są to najbardziej prestiżowe zawody dogfrisbee, marzenie każdego zawodnika, niesamowity prestiż dla organizatorów i naszego kraju.

Wiking (australijski pies do bydła - ACD) wraz ze mną zakwalifikowaliśmy się do udziału w bardzo prestiżowej kategorii - SUPER OPEN czyli najlepszych zawodników prezentujących swój freestyle. Będziemy startować w gronie bardzo utalentowanych zawodników z całego świata. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego powodu i bardzo szczęśliwi, że jest nam dane uczestnictwo w tego typu wydarzeniu. Gorąco zachęcam do trzymania kciuków i obserwowania!

Tegoroczne wakacje oraz sezon zawodów był dla nas bardzo intensywny. Dla mnie i mojego psa to spełnienie marzeń!

Jack Russell Terrier - Hodowla z Todrykowa

 W tym roku Wiking skończył już 7 lat, dla psa sportowego to już słuszny wiek. Z racji naszej aktywności oraz dalszych planów startów z tym psem, Wiking został prześwietlony w kierunku zmian w obrębie stawów barkowych, łokciowych, kolanowych, biodrowych oraz kręgosłupa. 

Bardzo ucieszyło nas brak jakichkolwiek zmian czy powodów do zmartwień. Duży nacisk w pracy z psem kładę na odpowiednią rozgrzewkę przed treningiem oraz rozciąganie po wysiłku, ale także regenerację! Jak widać takie podejście do psa sportowego bardzo się sprawdza.

Jack Russell Terrier - Hodowla z Todrykowa

 W tym roku braliśmy udział w zawodach Latające Psy w Poznaniu oraz Gdyni. Dodatkowo byliśmy na zawodach dogfrisbee z edycji Winter is Coming oraz Dog Games. Świetnie poszły nam zawody w Poznaniu - łapalność Wikinga była na naprawdę zadowalającym poziomie. Zawody Dog Games, gdzie startowaliśmy aż z trzema psami, w tym z dwoma jack russell terrierami, miały też kilka osobistych sukcesów. Miał to być sezon zawodów Figi, ale niestety tuż przed startem w Poznaniu doznała kontuzji i musieliśmy zwolnić tempo znacznie. Natomiast zawody w Gdyni były świetne i nasza mała Lisa miała swój frisbowy debiut (czysto treningowo). 

Bardzo cieszymy się, że ten sezon obfitował w tyle wyjazdów. Dodatkowo zadebiutowałam w zupełnie nowej roli sędziego, co bardzo mnie cieszy i lepiej pozwala przygotować się na własne starty z psami.

Jack Russell Terrier - Hodowla z Todrykowa

Jack Russell Terrier - Hodowla z Todrykowa

 Z racji dużego zainteresowania szczeniętami jack russell terrier z naszej hodowli uprzejmie informuję, że jeszcze w tym roku planujemy miot. Miot najpewniej będzie w okresie zimowym ponieważ dałyśmy naszym szalonym suczką odetchnąć od szczeniaków tego roku. 

Jak tylko będziemy mieli więcej szczegółowych informacji odnośnie planowanego miotu jack russell terrier gładkowłosego, obublikujemy post na naszej stronie. 

collage1

 Obecnie wraz z szóstką naszych jack russell terrierów cieszymy się z uroków jesieni i dużo spacerujemy. 

Jack Russell Terrier - Hodowla z Todrykowa

Jack Russell Terrier - Hodowla z Todrykowa

Aby nieco uaktualnić wiadomości o stadzie planujemy publikację serii postów o naszych ukochanych czworonożnych domownikach. Zapraszam do śledzenia nas na Facebooku oraz Instagramie.

 

Kontakt

    601 679 848
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Brodnica, woj. Kuj.-Pom.

Hodowla ZKwP i FCI

Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER