Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER

WIOSENNE NOWOŚCI w TODRYKOWIE

Masz kłopot z sierścią u swojego jack russell terriera? Nie wiesz jaki rodzaj sierści wybrać kupując jack russell terriera? Mam dla Ciebie dobrą informację.
9 maja 20201 o godzinie 17:30 organizuję webinarium na temat sierści jack russell terriera.

Hodowla Jack Russell Terrier z Todrykowa
Wystarczy dodać się do wydarzenia na Facebooku, wpłacić opłatę i wziąć udział.
Po tym webinarium nie będziesz mieć problemów z pielęgnacją sierści u Twojego jack russell terriera ani z tym jaki rodzaj sierści ma Twój jack.
W przystępny i jasny sposób przedstawię jakie rodzaje sierści posiadają psy rasy jack russell terrier, jak powinna odbywać się prawidłowa pielęgnacja oraz odpowiem w przystępny sposób na nurtujące Ciebie pytania.

https://fb.me/e/2600bXkrV

Dostęp do webinarium będzie dostępny przez kolejnych 10 dni więc nic straconego - obejrzysz jak będziesz mieć na to czas.
CENA: 40 zł
Czas trwania około 2,5 h

Webinarium składać będzie się z dwóch części:

---> omówienie zagadnień dotyczących sierści u jack russell terriera

---> dyskusja na live dotycząca Twoich pytań odnośnie szaty jack russell terriera

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Z racji bardzo dużej ilość zapytań o szczenięta informujemy, że przed wakacjami spodziewać będziemy się co najmniej dwóch miotów.

Jack Russell Terrier Hodowla Z Todrykowa

Jack Russell Terrier Hodowla Z Todrykowa

 

Na chwilę obecną nie mogę podać więcej szczegółowych informacji. Niemniej jednak jeden miot będzie w 100% gładkowłosy a drugi mieszany. Oznacza to, że szczenięta mogą mieć sierść gładką lub złamaną. 

W celu zakupu szczenięcia z tegorocznych miotów należy zapisać się  na listę zainteresowanych przez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Będzie to ostatni miot naszej ukochanej suni Jawy.Jest ona doskonałą i niezawodną matką, bardzo opiekuńczą i oddaną suczką. Wiele osób, które szczęśliwie kupiły szczeniaka po Jawie zdecydowały się na kolejnego po niej, co jest ewenementem! To zapewne dlatego, że Jawa daje piękne i bardzo sympatyczne szczenięta, nietuzinkowe pod kątem charakteru! 

Hodowla Jack Russell Terrier z Todrykowa

Sami zdecydowaliśmy się w końcu, aby zasilić szeregi potomstwem po niej naszą hodowlę. 

 Obecnie dorasta nam wyjątkowa pod każdym względem LUNA Z Todrykowa. Corka Jway Z Todrykowa oraz Bronco Bill Drapichrust. Jest to wyjątkowo obiecujące szczenię o włosie gładkim. Ma świetny charakter, jest odważna, otwarta na człowieka i przebojowa. Bardzo lubię u jacków brak bojaźni i wpatrzenie w swojego człowieka. Ta mała to MA! Jesteśmy bardzo wdzięczni za tą kolorową dziewczynkę. Mam nadzieję że pięknie i zdrowo wyrośnie.

Hodowla Jack Russell Terrier z Todrykowa 

Hodowla Jack Russell Terrier z Todrykowa 

Hodowla Jack Russell Terrier z Todrykowa 

Bardzo długa zima oraz problemy z uchem u naszego ACD dały się we znaki naszym treningom w dogfrisbee. Ponieważ pandemia zmieniła całą rzeczywistość w niepewność, to nie wiemy czy w tym roku wszystkie planowane zawody się odbędą i na ile będziemy mogli wziąć w nich udział. Dlatego ćwiczymy tyle ile możemy, a na rozwój sytuacji poczekamy.

Hodowla Jack Russell Terrier z Todrykowa

Niemniej jednak DOGFRISBEE jest naszym hobby oraz sposobem spędzania wolnego czasu!! W nadchodzący weekend majówkowy dane będzie nam się szkolić pod okiem Guru dogfrisbee w Polsce - Anny Radomskiej vel “Pająk” na seminarium : Freestyel oczami sędziego + egzamin sędziowski USDDN!. Odbędzie się on w szkoleniowym lesie DOG TOK i już się nie możemy doczekać.

szkolenieAniaRadomska

Dodatkowo z racji sportowego zakręcenia postanowiliśmy według wcześniejszej zapowiedzi w tym roku przywitać na świecie MIOT JACK RUSSELL TERRIER z zacięciem SPORTowym.

Mamy nadzieję, że szczegóły opublikujemy już wkrótce.

Z racji tego poszukujemy osób chętnych na szczenię o predyspozycjach sportowych czyli AKTYWNYCH DOMÓW. Szczeniaki z planowanego skojarzenia powinny mieć predyspozycje do różnego rodzaju sportów dla psów: agility, frisbee, obiedience, rally-o etc.

Matką miotu będzie nasza suczka Figa - jack russell terrier o potencjale sportowym, której dzieci aktywnie udzielają się sportowo. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z zamierzeniami miot powitamy w okresie wakacyjnym. Serdecznie zapraszamy!

figaMiotSport

Wkrótce w Todrykowie kolejne zmiany i naprawdę gorące nowości ! Prosimy o czujnośc.

STAY IN TOUCH

 

Kontakt

    601 679 848
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Brodnica, woj. Kuj.-Pom.

Hodowla ZKwP i FCI

Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER