Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER

Miot C w nowych domach

 

Szczenięta z miotu C w nowych domach

Wraz z początkiem listopada 2018 roku miot C urodzony 15.09.2018 opuścił hodowlę i szczenięta jack russell terrier szczęśliwie zamieszkały w nowych domach.

Celina wyjechała jako ostatnia do Piły, do wspaniałego domu, pełnego zrozumienia i miłości. Jej nowi Państwo mieli już do czynienia z terierem, więc jesteśmy spokojni o wychowanie suczki. Celina prawdopodobnie zachowa pierwotne imię z hodowli. Pierwsze doniesienia z nowego domu potwierdzają, że sunia bardzo szybko zaadaptowała się w nowym domku.

Natomiast Cuma jako pierwszy szczeniaczek wyjechała do Warszawy do świetnej rodzinki z ośmiolatkiem na pokładzie. Cuma już zmieniła imię domowe na Lexi i cudownie odnalazła się w nowej rzeczywistości. Trzymamy kciuki za małą pięknisie! Jesteśmy niezmiernie ciekawi jakiej sierści ostatecznie będzie ta suczka, ponieważ do dnia wyjazdu wszelkie prognozy były bardzo trudne do przeprowadzenia.

Niemalże w jeden weekend troje szczeniąt: Czort, Ciri oraz Cyryl pojechały z nowymi właścicielami do nowych domostw. Ciri i Cyryl mieszkają w Poznaniu, a Czort wyjechał do Trójmiasta. Szczęśliwie dla naszej hodowli wszystkie psiaki znalazły naprawdę super zapowiadające się domy – nie mamy powodów do zmartwień jeśli chodzi o troskę, wychowanie i opiekę nad naszymi podopiecznymi. Są w dobrych rękach. Ciri obecnie ma na imię Łatka, jest oczkiem w głowie swoich właścicieli – bardzo dziękujemy za informacje, filmiki i zdjęcia. Oj Łatka jeszcze zawojuje świat ! Natomiast Czort wabi się Tres i będzie rozrabiał w Gdyni, jest wyczekanym pieskiem i już „wszedł” nowym właścicielom na głowę.

Ten miot jest dla nas szczególnie ważny, gdyż pochodzi ze skojarzenia Jawa Z Todrykowa oraz Harry – HARRY FIRST GRAND Gang Bena, które to w przyszłości będziemy chcieli powtórzyć. Wszystkie szczenięta miały krótką sierść w momencie opuszczenia hodowli, ale jak to bywa w takich przypadkach – trudno jest określić jaki włos ukształtuje się ostatecznie u tych szczeniąt. Mamy nadzieję, że właściciele pozostaną w kontakcie z hodowlą i będziemy zorientowani, co do wyglądu i charakteru wszystkich szczeniaczków z miotu C.

Wszystkich zainteresowanych zakupem szczenięcia z naszej hodowli uprzejmie informujemy, że kolejny gładkowłosy miot planujemy wiosną 2019, a wszelkie bardziej szczegółowe informacje będziemy zamieszczać na bieżąco na naszej stronie.

Zapraszam do galerii szczeniąt w nowych domach.

 

Celinai1
Celinai2
Ciri vel Łatka1
Ciri vel Łatka2
Ciri vel Łatka3
Ciri vel Łatka4
Ciri vel Łatka5
Ciri vel Łatka6
Cuma vel Lexi1
Cuma vel Lexi10
Cuma vel Lexi11
Cuma vel Lexi12
Cuma vel Lexi2
Cuma vel Lexi3
Cuma vel Lexi4
Cuma vel Lexi5
Cuma vel Lexi6
Cuma vel Lexi7
Cuma vel Lexi8
Cuma vel Lexi9
Czort vel Tres1
Czort vel Tres2
Czort vel Tres3
Czort vel Tres4
Czort vel Tres5
Czort vel Tres6
Czort vel Tres7
Czort vel Tres8

Kontakt

    601 679 848
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Brodnica, woj. Kuj.-Pom.

Hodowla ZKwP i FCI

Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER