Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER

Figiel z Todrykowa - psie historie

 

W ciągu wielu lat hodowli udało nam się znaleźć szczeniakom wiele super domków. Z wieloma jesteśmy w stałym kontakcie.

Chciałabym przedstawić jednego wyjątkowego szczylka z naszej hodowli, który trafił w ręce naszej koleżanki Dagmary.

Ten duet jest wyjątkowy i bardzo nam bliski, Figiel jest nie tylko najlepszym przyjacielem, termoforem i odganiaczem ciemnych chmur dla swojej Pani, ale również psim sportowcem.

Figiel z Todrykowa 

Wiedzieliśmy, że oddając szczenię w ręce Dagmary będziemy mogli obserwować właściwy rozwój naszego podopiecznego. Dagmara ma już doświadczenie w odchowywaniu szczeniaczka, nauce rożnych umiejętności pod sport, a jej wiedza o psach nie jest powierzchowna.

 Figiel z Todrykowa

Po kilku próbach w różnych dziedzinach sportu jako szczeniak, Figiel i Dagmara rozpoczęli treningi agility pod okiem super trenerki Pauli Gumińskiej w Poznaniu. Trafili do wyjątkowej osoby i dlatego liczymy, że z tego duetu wyrośnie naprawdę coś extra!

Poza tym Figiel ma wspaniały dom z innych powodów: żyje w stadzie z border collie Luną oraz sznaucerem Kokosem. Trójka stanowi wspaniały zestaw temperamentów – tu nigdy nie jest nudno :)

 Figiel z Todrykowa

Figiel wyrósł na pięknego psa, tych dwoje nadal uczą się siebie nawzajem, ale są coraz bardziej zgrani. Bardzo miło jest ich obserwować, doradzać no i przede wszystkim być tak dumnym z ich postępów.

 Na wystawie w Brodnicy Figiel rozpoczął ubieganie się o uprawnienia reproduktora. Z łatwością zdobył ocenę doskonałą i brązowy medal! Niebawem czekają go kolejne wystawy. Dagmara nie tylko właściwie prowadzi jego sportowy rozwój, ale też świetnie przygotowała psa do wystawy. Miejmy nadzieję, że doczekamy się pierwszego reproduktora z naszym przydomkiem.

 Figiel z Todrykowa

Figiel posiada bardzo fotogeniczny pyszczek i uzdolnioną właścicielkę. Można ich obserwować na fb - https://www.facebook.com/Figiel-jrt-1643018232660093/ a także na intragramie http://instagram.com/figiel_jrt
Dodatkowo właścicielka prowadzi stronę https://psietesty.pl/ gdzie można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy odnośnie życia z czworonogiem!

Myślę, że o Figlu jeszcze usłyszymy. Jest wspaniałym jack russell terrierem, a my jesteśmy przeszczęśliwi, że ma taki wyjątkowy dom. Gorąco im kibicujemy. Dagmara wielkie dzięki!

DSCF3374
DSCF3375
DSCF3376
DSCF3381
DSCF3386
figiel1
figiel10
figiel11
figiel12
figiel13
figiel14
figiel15
figiel16
figiel17
figiel18
figiel19
figiel2
figiel20
figiel21
figiel22
figiel23
figiel24
figiel25
figiel3
figiel4
figiel5
figiel6
figiel7
figiel8
figiel9

Kontakt

    601 679 848
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Brodnica, woj. Kuj.-Pom.

Hodowla ZKwP i FCI

Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER