Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER

Podsumowanie sezonu sportowego 2016.

UpDog Warszawa 2016 - Bill Freestyle Z Todrykowa

Czas na podsumowanie sezonu sportowego 2016 zakończonego w ostatni weekend 3-4 wrzesień w Warszawie na zawodach dogfrisbee UpDog Challange 2016. Udział w Latających Psach w tym sezonie był dla nas wyzwaniem i pozytywnie oceniamy nasze postępy, a także całą organizację nowej formuły zawodów.


Z racji obecnego stanu zdrowia naszego zawodnika Billa oraz jego wieku postanowiliśmy występem w Warszawie zakończyć udział z tym psem w zawodach, a na pewno w konkurencjach freestylowych.

Posted by Justyna Stawiarska - Fotografia on Sunday, September 4, 2016


Startowaliśmy z jack russell terrierem Billem jako jedyny team z małym psem w kategorii dla zaawansowanych zawodników Freestyle Level 2. Przede wszystkim świetnie się bawiliśmy i sprawdziliśmy nasze zgranie jako team. Dostosowałam program freestyle do możliwości psa i gdyby nie moja trema – może wyszłoby jeszcze lepiej.

Posted by Justyna Stawiarska - Fotografia on Sunday, September 4, 2016


Zawody są i będą dla nas ZAWSZE źródłem radości i pozytywnej energii, niezależnie od rezultatów i wyników. Wiadomo, że konkurujemy z dużymi psami, w większości rasy Border Colli – predysponowanej do pracy, co na pewno nie stawia nas na równi. Jednakże mój pies zawsze będzie dla mnie MISTRZEM i zawsze tak go postrzegałam. Ma w sobie niesamowitą wolę do pracy, walki i radość z pląsania ze mną. Czego chcieć więcej?

Specjalne podziękowania za zdjęcia dla Aleksandra Górecka PHOTO oraz Justyna Stawiarska Fotografia.

ozio_gallery_nano

Jesteśmy zadowoleni z obu występów, gdyż upał był straszny i oboje byliśmy nieco rozkojarzeni. Poniżej filmiki – dzięki uprzejmości Marty Noseckiej, właścicielki JRT Enzo.

Samej Marcie dziękujemy za towarzystwo, pomoc i kibicujemy gorąco temu bardzo dobrze zapowiadającemu się teamowi – Enzo (jack Russell terier) & Marta http://swiatwedlugterrora-enzo.blogspot.com/p/enzo.html

Możliwe, że jeszcze pojawimy się z Billem na jakiś zawodach, wszystko zależy od badania kontrolnego kręgosłupa, na które niebawem się wybieramy.

W tych samych zawodach brała udział również nasza weteranka 9-letnia Tolcia – i tu ogromna niespodzianka. Nasz ukochany popylacz spisał się baaaardzo dzielnie w konkurencji Frizgility i zajęła 36/56 miejsce. Konkurując oczywiście z dużymi psami. O mały włos a byłoby jeszcze lepiej. Zapraszamy do obejrzenia filmiku.
Wszystkich gorąco zachęcamy do rozpoczęcia przygody z dogfrisbee! Szczególnie z jack Russell terierem

Kontakt

    601 679 848
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Brodnica, woj. Kuj.-Pom.

Hodowla ZKwP i FCI

Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER