Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER

Podsumowanie sezonu dogfrisbee 2020 oraz zapowiedzi nadchodzących miotów jack russell terrier

 

Tegoroczne wakacje oraz sezon zawodów był dla nas bardzo intensywny. 

Doczekaliśmy się wspaniałego miotu jack russell terrier ze skojarzenia NOSTALGIA_NANDA Thidalium (Figa) x WORKER’S HAND de Zeldrak.

Sześć pięknych szczeniaków jack russell terrier znalazło wspaniałe domy, gdzie są już zadomowione i super sobie radzą. Szczenięta rozjechały się po całej Polsce: do Wałcza, Poznania, Bydgoszczy, Krakowa, a jeden wyjechał za granicę. Mamy też to szczęście, że jeden z psów zamieszkał w Brodnicy. Liczymy na stały kontakt. Poniżej fotki maluchów z nowych domów

Hodowla Jack Russell Terrier z Todrykowa

Hodowla Jack Russell Terrier z Todrykowa

Hodowla Jack Russell Terrier z Todrykowa

Hodowla Jack Russell Terrier z Todrykowa

 

Bardzo cieszy nas fakt, że nasze szczenięta trafiają do świadomych domów i rodzin. Staramy się zawsze tak przygotować nasze pociechy, aby były jak najmniej problematyczne w nowym domu. Niemniej jednak bardzo dużo zależy od nastawienia przyszłych właścicieli oraz wychowaniu szczeniat jack russell terrier. Trzeba poświęcić sporo czasu, pracy i wysiłku, aby te małe diabełki stały się pupilami i przyjaciółmi rodziny. Zawsze to podkreślamy.

 

Z racji dużego zainteresowania szczeniętami jack russell terrier z naszej hodowli uprzejmie informuję, że jeszcze w tym roku planujemy dwa mioty. Mioty prawdopodobnie urodzą się pod koniec listopada. Jeden wyjątkowy dla nas miot naszych ukochanych domowników: Jawa Z Todrykowa i Bronco Bill Drapichrust będzie z włosem gładkim lub/i złamanym.

Drugi miot planowany jest po naszej suczce Greta Z Todrykowa, która właśnie otrzymała uprawnienia hodowlane. Miot będzie gładkowłosy, szczegóły podamy wkrótce.

Hodowla Jack Russell Terrier z Todrykowa

 

Z racji obecnej sytuacji i zagrożenia wirusem cały sezon zawodów dogfrisbee z serii latające psy stał pod znakiem zapytania. Organizatorom udało się jednak zorganizować z lekkim opóźnieniem terminowym aż 3 z czterech zaplanowanych imprez.Bardzo jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy konkurować w tych zawodach. Dla zawodników przygotowania do sezonu nie trwają miesiąc przed zawodami, ale cały rok. Jeśli ktoś ma poważne zamiary i traktuje to jako pełnowartościowe hobby i pasje, to musi trenować cały rok.

 Pierwsze zawody odbyły się w Gdyni i były dla nas bardzo udane. Startowaliśmy z naszym psem australian cattle dog - “catlem” w konkurencji freestyle - Level 1. Poszło nam świetnie, uplasowaliśmy się na 4 miejscu ocierając się o podium. Startowało się nam wyśmienicie, byliśmy zgrani i pokazaliśmy naprawdę fajny występ. Zabrakło setnych punktu,ale to nic - taki jest sport. Pogoda była wyśmienita a wyjazd bardzo miły i udany! Nadmorski klimat zawsze nam służy. 

Za zdjęcia dziękujemy:

Julia Woźnieak Fotografia

Adriana Jaworska Fotografia

 

zawodyGD1
zawodyGD2
zawodyGD3
zawodyGD4
zawodyGD5
zawodyGD6
zawodyGD7

 Drugie zawody odbyły się w Warszawie. Niestety pogoda była trudna - padało na przemian z pojawiającym się słońcem. Jakoś nie był to nasz weekend i w tej samej kategorii byliśmy na odległym miejscu (chyba 6). Nie zawsze można wygrywać czy osiągać własne małe sukcesy, ale nasze wyjazdy na zawody to też spotkania z ludźmi i rozmowy. Wyjazd na zawody latających psów w Warszawie upłynął nam pod znakiem świetnych spotkań, nowych znajomości, a towarzysko był po prostu wyśmienity. Towarzyszył mi mój prywatny syn - Julian a spaliśmy u naszej bardzo serdecznej znajomej z hodowli Drapichrust - Kai.

Za zdjęcia dziękujemy:

K9Action canine photography Tomek Mońko

zawodyWawa1
zawodyWawa10
zawodyWawa11
zawodyWawa12
zawodyWawa13
zawodyWawa14
zawodyWawa2
zawodyWawa3
zawodyWawa4
zawodyWawa5
zawodyWawa6
zawodyWawa7
zawodyWawa8
zawodyWawa9

 Ostatnie zawody okazały się dla nas bardzo owocne. Pojechaliśmy całą naszą rodziną, co się zdarza rzadko. Doping, wsparcie i pomoc okazały się być tak owocne, że zajęliśmy pierwsze miejsce!!!! Startowało się nam wyśmienicie, Wiking miał mega dobra łapalność, Pani bardzo się ogarnęła i rzucała prawie jak należy. Nie spodziewaliśmy się miejsca pierwszego, ponieważ po pierwszym dniu byliśmy na drugim, ale w niedzielę poszło nam świetnie i wylądowaliśmy na miejscu pierwszym w kategorii Freestyle Level 1. Kto zna naszą historię startów, treningów i trudów ten wie, że to jest wielki sukces i wspaniała nagroda za wszystkie nasze przeszkody i utarczki. Dodatkowo mój syn pierwszy raz starował w kategori dystansowej - Throw&Go Level 1 i zajął 78/123 startujących. Duma nas rozpiera, bo chłopaki poszaleli. Poniżej fototrelacja oraz filmiki ze startów.

 

zawodyPoz1
zawodyPoz10
zawodyPoz11
zawodyPoz12
zawodyPoz13
zawodyPoz14
zawodyPoz15
zawodyPoz16
zawodyPoz17
zawodyPoz18
zawodyPoz19
zawodyPoz2
zawodyPoz20
zawodyPoz21
zawodyPoz22
zawodyPoz23
zawodyPoz24
zawodyPoz25
zawodyPoz3
zawodyPoz4
zawodyPoz5
zawodyPoz6
zawodyPoz7
zawodyPoz8
zawodyPoz9

 Jesteśmy bardzo wdzięcznie ( WIkin i Ja) naszej rodzinie za pomoc, wsparcie i wyrozumiałość każdego dnia!

 Dodatkowo nastąpił u mnie niemały przełom zawodowy i od października 2020 pracuję jako groomer w salonie strzyżenia psów (własnym) - Psie Sprawy. Zapraszamy na nasz profil. Niebawem też odsłona salonu na naszej stronie. Wszystkie psy z Brodnicy i okolic chętne na strzyżenie i pielęgnację serdecznie zapraszamy.

 

Kontakt

    601 679 848
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Brodnica, woj. Kuj.-Pom.

Hodowla ZKwP i FCI

Hodowla Z Todrykowa
JACK RUSSELL TERRIER